SPEKTAKLE

Zamiast Wstępu (2016)

Pokaz prowokuje szereg pytań dotyczących istoty funkcjonowania sztuki tańca i performansu, tworzy przestrzeń do dyskusji, aby przede wszystkim ożywić środowisko, skierować je ku sobie, zaznaczyć wspólnotę doświadczeń, bo przecież status artysty nie jest wstydliwą sprawą! 

Moje własne interview®Fanny Panda (2013)

Spektakl jest próbą stworzenia zupełnie nowej jakości, reinterpretacją klasyków teatru i tańca. Artystka, tropem Jérôme'a Bela, francuskiego choreografa, twórcy koncepcji nie-tańca, traktuje taniec jako pretekst do spotkania i rozmowy na tematy społeczne.

Folk? a ja się nie zgadzam! (2011)

Punktem wyjścia spektaklu była próba przedefiniowania pojęcia folkloru, przeniesienie jego fenomenu na gruncie postmodernistycznym oraz pokazanie go w szerokim kontekście. Spektakl nie był prezentacją tańca samego w sobie, ale folkloru jako formy kultury i zjawiska społecznego.

Dancing For You Longer Than One Minute (2009)

Spektakl to dialog tancerki z reżyserem, próba, podczas której poznajemy jej historię, ulubione style, estetyki tańca i fascynacje. Historia intymna, w której sposobem na opowiedzenie własnej biografii staje się przywoływanie klasycznych przedstawień tańca współczesnego

Please reload

© 2017 by OGARNIAM Agnieszka Kiewicz. Proudly created with Wix.com